Karaca Züccaciye Porselen Çaydanlık Çatladı!

Yusuf C. |

İstanbul Marmara Forum'daki Karaca Züccaciye mağazasından yemek takımı aldım. Takım içerisinde bulunan porselen çaydanlığı sadece birkaç kez kullanmama rağmen ve direkt kesinlikle ateş üstünde kullanmama rağmen porselen çaydanlık iki yerinden çatladı. Bunun için mağazayı ve genel müdürlüğü aramamda aldığım cevap ikisinde de porselen çaydanlıkta garanti verilmediğini söylediler.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf C.
  08 Haziran
  12:29

  Evet karaca müşteri hizmetleri kısa surede bana geri dondu ve bana almış olduğum yemek takimi içerisinde bulunan porselen caydanligin direk atesle temas etmeden bile 5-10 kez kullanilmasinda herhangi bir çatlak meydana gelirse bunun garantisinin olmadığını söylediler. Kendilerine bu ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. kısacası bana Karacadan aldiginiz yemek takimini kullanmayip sus olarak vitfinde bekletirseniz size garanti verebiliriz dediler. Karacayi kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum aldığım için çok pişmanım.

 • 03 Haziran
  15:09

  Sayın yetkili,
  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup belirtmiş olduğu ürün ile ilgili garanti şartları hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr