29 Şubat 2016

Karaca Züccaciye Müşteri Hizmeti...

Hediye gelen ürünlerin değişimi için 23.02'de bu markanın Olivium AVM şubesine gittik. Evrak konusunda hiçbir eksik yok. Ürün kesinlikle kullanılmamış. Değişecek ürünler 200 TL Yerine çatal kaşık seti beğendik, yani üstüne para verip alışverişe/müşteri olmaya devam edeceğiz ama yok maksat yardımcı olmak değil, engel olmak. Ürünün baskısız/resimsiz/iç kutusundaki deformasyonu bahane edip değişim yapmadılar. Mağazanın kendi imkanlarıyla abartısız birkaç dk'da çözeceği bir şeyi halletmediler. saygısızlık yapmak istemedim ama yaptığım iş. Oradan biliyorum, merkeze bir mail atıp istediğiniz kuyuyu talep ediyorsunuz bir sonraki sevkiyatta kutu mağazaya ulaşıyor. Bizim yapmadığımızı defalarca belirttik onlar da tamam dedi, aldığınız mağazada olmuştur dedi, e tamam değiştirin o zaman dedim, gidin o mağazada değiştirin diye karşılık verdi. Ne bu? Kurumsallık mı bu, müşteri hizmeti anlayışı bu mu?

Türker 339 Okunma

Cevaplar

  • Türker 03 Mart 2016

    hiçbir şeyi çözdükleri yok. Bildirimden 24 saat sonra aradılar. Mağazada sorun/eksiklik/saçmalık olarak gördüğüm ne varsa aynısını telefonda dinledim. Ürünlerinin arkasında müşterilerinin yanında kesinlikle değiller. Sağda solda reklamları dönüyor aldanmamak lazım. Buradaki şikayelere göz atmadan bu firmadan çay kaşığı bile alınmasını tavsiye etmem.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi29 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön