Karaca Züccaciye Mağaza Müdür Azarı!

Zafer D. |

Benim şikayetim mağaza müdürünün yaklaşımından dolayı. Eşim ve 1,5 aylık bebeğim ile birlikte bizi azarlaması ve bizi yalancı durumuna sokması. Kendi personel hatasını müşteriden nasıl çıkartabilirim çabaları ve ses tonunu ayarlayamayıp yüksek sesle bizle irtibata geçmesi.

Kısaca olay, tencere cam kapağı kırıldı ve mağazaya ilk gittiğimde bana yardımcı olan arkadaş ücretsiz değişim yapabileceğini fakat aradan 3 hafta geçmesine rağmen kimsenin geri dönüş yapmaması, bizim mağazaya gittiğimizde kendine güveni tavan yapmış, karşısındakini dinlememek için eğitim almış, ses yükseklik ayarlarını yitirmiş kendini mağaza müdür zanneden bomboş bir şahsiyet bize yalan söylediğimizi, eşimi terslemesi ve hakaret etmesine mazur kaldık. Ama tek teselli eden beni yeni baba olmuş olmam ve elimde pusetinde 1,5 aylık bebeğimin olması beni bu karşımdaki insan gibi yapmadı.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  17:06

  Sayın Yetkili,
  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup şikayetinin ilgili departmanlara iletildiği, gerekli sorgulama ve değerlendirmelerin yapılacağı bilgisi aktarılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr