Karaca Züccaciye Kırılan Parçaları Verdim Ama Gelmiyor.

Pınar S. |

Karaca'dan 8-9 sene önce ömür boyu garantili yemek takımı almıştık. Nescafe takımım kırıldı. Kırık parçaları verdik 3-4 ay bekledik ama aynı modelden üretmiyor fabrika dediler. Bizde farklı modelde olur dedik. 2-3 senedir ara ara soruyoruz ama oyalıyorlar. Madem vermeyeceksiniz neden ömür boyu garanti diyorsunuz. Böyle olacağını bilseydik başka marka alırdık.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar S.
  25 Ekim
  15:27

  mesajıma karşılık verilmesi dışında hiç birşeyden memnun kalmadım...

 • Pınar S.
  25 Ekim
  15:23

  kırılan parça 1tanede olsa 10 tanede olsa ücret talep edilmeyeceğinin bilgisi verilmişti.ama siz kırılan parçanın birden fazla olduğu için ücretli yardımcı olunacağını söylediniz.ben parasını verdikten sonra gider başka markanın ürününü tercih ederim bu saatten sonra..ki bize şu kadar sayıdan sonra kırılan parçaların ücretini alırız denmemişti ürünü satın alırken.zaten benim kırılan ürünümün parçaları değiştirilmek üzere satın aldığımız yerde bekliyor ve bize herhangi ücret ödeyeceğimiz söylenmedi..ama değişimde olmadı..2-3 senedir bekliyoruz.

 • 20 Ekim
  14:45

  Sayın yetkili
  müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün görselini iletmesi durumunda yapılan sorgulamalar neticesinde ücretli yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr