20 Ekim 2014

Karaca Züccaciye Kırılan Parçaları Verdim Ama Gelmiyor.

Karaca'dan 8-9 sene önce ömür boyu garantili yemek takımı almıştık. Nescafe takımım kırıldı. Kırık parçaları verdik 3-4 ay bekledik ama aynı modelden üretmiyor fabrika dediler. Bizde farklı modelde olur dedik. 2-3 senedir ara ara soruyoruz ama oyalıyorlar. Madem vermeyeceksiniz neden ömür boyu garanti diyorsunuz. Böyle olacağını bilseydik başka marka alırdık.

Ercan 2.195 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 25 Ekim 2014

    mesajıma karşılık verilmesi dışında hiç birşeyden memnun kalmadım...

  • Ercan 25 Ekim 2014

    kırılan parça 1tanede olsa 10 tanede olsa ücret talep edilmeyeceğinin bilgisi verilmişti.ama siz kırılan parçanın birden fazla olduğu için ücretli yardımcı olunacağını söylediniz.ben parasını verdikten sonra gider başka markanın ürününü tercih ederim bu saatten sonra..ki bize şu kadar sayıdan sonra kırılan parçaların ücretini alırız denmemişti ürünü satın alırken.zaten benim kırılan ürünümün parçaları değiştirilmek üzere satın aldığımız yerde bekliyor ve bize herhangi ücret ödeyeceğimiz söylenmedi..ama değişimde olmadı..2-3 senedir bekliyoruz.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi20 Ekim 2014

    Sayın yetkili müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün görselini iletmesi durumunda yapılan sorgulamalar neticesinde ücretli yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön