02 Mayıs 2013

Karaca Züccaciye Kendi Hatalarını Düzeltmek İçin Yeterli Çaba Göstermiyorlar!

Karacanın Adana Optimum şubesinden çeyiz seti satın aldım Gaziantep'e teslim edildi. Setteki yemek takımı yanlş gönderilmiş. Bildirdim. Tekrar kargo yönlendirip teslm alınacağını söylediler. Daha sonra kargo yönlendirdiklerini söylediler ama Antep'in içinde olan bir kargo firması(UPS)2gün sürmesine rağmen bir türlü gelip işlemi gerçkleştirmedi. Adana Optimum şubesini defalarca ben aradım yanlışlarını düzeltmek için yeterli çabayı göremedim.

Ayrıca kargonun gönderileceği adresin devlet kurumu olduğunu 5ten sonra açık olmadığını defalarca arayp şubelerine bildirdim.Yinede kargo firması saat 5ten sonra gelp(17. 30) beni arayarak, kurumu açtırın kargonuzu alalım diye dalga geçmeleri kimin suçudur?Hata yapıp hatasını düzeltmek içn peşine düşmüyor ve çalıştığı kargo firmasının yaptığı işlemi takip etmeyip, arayıp dalga geçen bir kargo ile çalışıyorlar.

Gülden 58 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup kargo kaynaklı yaşanan sorunun en kısa süre içerisinde çözümlenerek yardımcı olunacağı bilgiisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön