Karaca Züccaciye İade Ettiğim Ürünün Kartıma İadesi Yapılmadı!

Sevgi Ö. |

02/02/2014 tarihide mağazaya iade ettiğim koliyi, pazar günü olması sebebiyle iade işlemlerinin yapılamadığı söylenmişti. Ertesi gün işlemin yapılacağı ve bir hafta içinde kartıma iade tutarı gelecekti. Fakat 11/02/2014 tarihinde iade gelmediği için müşteri hizmetleri aradım ama ilgilenmediler.

Mağazayı aradım onlarda ilgilenmek istemediler,müdürleri ilgileniyormuş o da mağazada değilmiş. Sonra öğrendim ki koli hala mağazada bekliyor ve iade işlemleri yapılmamış. 12/02/2014 iade işlemleri yapıldı ve bugün ayın 19'u olmasına rağmen hala kartıma iade gelmedi. Yaptıkları hatayı en kısa sürede telafi etmelerini beklerken umurlarında bile değil ki hala hiç bir sonuç yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi Ö.
  19 Şubat
  15:32

  Karacanın verdiği bilgi aynen şöyle,' cuma günene kadar gerekli birimlerden onay alınacak ve iade talebi bankaya gönderildikten sonra 1 hafta içinde karta iadesi sağlanacak' PESS ARTIK YAAA... KENDİ YAPTIKLARI HATADAN DOLAYI HALA BEKLETEBİLİYORLAR YAA HELAL OLSUN. ürünü mağazaya teslim ettiğim günden bugüne kadar 18 GÜn geçti, iade işlemleri hala KARACA tarafından BİTİRİLEMEDİ. Kimden nasıl bi onay alınıyorsa artık Allah'tan o kişi devlet dairesinde çalışmıyor .......ve Şikayetimvar.com 'a yazmadığım sürece kesinlikle kimse zahmet edipte aramıyor...

 • 19 Şubat
  15:22

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup iade ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr