Karaca Züccaciye Gelmeyen Tencere Kulpları!

Gülseren G. |

Güvenilir ve malına sahip çıkan bir marka olduğu için çeyiz ürünlerimin hepsini Karaca'dan aldım. 1 yıl önce aldığım Karaca çelik tencere takımındaki orta boy tenceremin kulp'u soyulma olduğu için götürdüm personel bana söylemeden içeriden az hasar görmüş başka bir kulpla değiştirmiş ben ürünü eve getirdiğimde fark ettim.

Geri gittiğimde defolu ürün takarken bana sormalısın dedim bana''bu ürünü isterseniz az hasarlı başka bir ürünle değişelim ya da fabrikadan yeni kulp isteği yapalım''demeliydin dedim. Benimle üslupsuz bir şekilde tartıştı. Kendi kulpu mu geri istiyorum o zaman dediğimde çöpe attık dedi. Başka personel fabrikadan isteyelim dedi, 1 aydır tenceremi kullanamıyorum kulp hala gelmedi.

Etiketler :

Bayi Personel Kapak - Conta - Kulp sorunu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülseren G.
  28 Mart
  11:41

  Kırmızı kulp yerine krem rengi kulp gelmiş personel öyle bilgi verdi ben krem rengi kulpları kabul etmedim. Karaca personeli tarafından çöpe atılan kırmızı kulp'u geri istiyorum. Bu ufacık konuyu bu hale siz getirdiniz. Tüketici haklarına şikayet edip yasal yollarla aklınızı başınıza getircem.

 • 27 Mart
  14:25

  Sayın yetkili
  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup mağazaya başvurması durumunda kulp temini konusunda yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr