Karaca Züccaciye Garantilerini Karşılamıyorlar.

Leman H. |

Denizli'deki Desen Kristal'den Karaca Züccaciye çeyiz seti aldım 2500 TL'ye. 1 yıldır kullanıyorum. Satarken ömür boyu garantili her hangi bir parça kırıldığında ücretsiz yenisiyle değiştiriliyor dediler. 3 ay önce kayık şekilli servis tabağım kırıldı ve değiştirmek için desen kristale götürdüm ve 75 TL'ye yenisini sipariş vereceklerin söylediler. Nedenini sordum. Bazı parçaları garanti karşılamıyormuş servis tabakları çorba kabı ve şaire. O zaman başta açık açık söyleyecektiniz şu parçaları değişiyoruz şunları değişmiyoruz. Satarken verdiği vaadler nereye şu an söyledikleri nere. Siteye baktığımda bir çok kişinin aynı durumdan mağdur olduğun gördüm gerçekten hiç hoş bir durum değil. Helede böyle büyük bir marka haline gelmiş bir firma için. Sorunumun çözüleceğini umut ediyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leman H.
  01 Temmuz
  22:04

  Peki satarken neden omur boyu garanti ücretsiz parça deyisimi diyorsunuz? Neden o zaman bos vaat lerde bulunuyorsunuz urunleriniz zaten güzel. Ama insanları kandiriyorsunuz böyle vaadlerle. Gercekden hiç hoş bir durum değil. Urunlerinizden memnundum bu olaya kadar ama simdi aldığıma bin pişman oldum.

 • 28 Haziran
  16:15

  Sayın Leman H.,
  Garanti şartları gereği kullanım sonrasında meydana gelen kırıklar garanti kapsam dışı olup ücretli olarak parça temin işlemleri yapılmaktadır.
  Kırık parçalarınızı ücretli olarak mağazalarımızdan talep edebilirsiniz.
  Üzülerek bu konuda size yardımcı olamıyoruz.
  Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, İyi günler dileriz.