05 Mayıs 2016

Karaca Züccaciye Forum Mersin Şubesi Arızalı Ürün Satıyor.

Bu mağazadan aldığım ürün arızalı çıktı geri götürdüm, bir süre sonra bana yeni ürün yolladık dediler ürün geldi ancak yolladıkları bu ürün de tekrar arızalı çıktı yani 2.kez arızalı.

Bunu da geri götürdüm ve 08.03.2016' da Mersin Forum mağazasında arıza kaydı oluşturuldu. 24.03.2016 tarihinde İstanbul Karaca servis merkezine ulaştı diye mesaj geldi. Bize en geç 21 iş günü içerisinde ulaşması gereken ürün 28.04 2016 tarihine kadar bir bilgi vermediler ve benim aramam üzerine Mersin Forum mağazası ürünün depolarında olduğunu söyledi.

Buna inanmıyorum 21 iş günü geçtiği için paramı geri istiyorum ancak bana tekrardan bu ürünü kargoyla yollamak istiyorlar, yardımcı olmamak için uğraşıyorlar. Ben bu ürünü 3.defa kabul etmek istemiyorum. Depoda dedikleri ürün de 05.05.2016 yani bu tarihe kadar da daha gelmedi. Ben bu ürünü kabul etmek istemiyorum ve paramın geri verilmesini istiyorum.

Sibel 306 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön