21 Mart 2016

Karaca Züccaciye Fiyat Karışıklığı!

Bugün yaptığımı alışveriş sırasında fiyatını sorarak aldığım ürünün daha sonra faturada daha yüksek fiyat ile işlendiğini gördüm. Daha sonra kasaya geri dönüp fiyat farkını gösterdiğimde tekrar kontrol edildi ve fiyatın bir önceki gün arttığını ama kendilerinin bile o an öğrendiğini bu yüzden ürün üzerindeki fiyatı değiştirilemediğini söylediler. Israrıma rağmen gördüğüm fiyat üzerinden satışı gerçekleştirmediler, halbuki bu işlem birçok mağazalarda yapılıyor. 31 adet ürünü tekrar iade yapıp içinden 8 parça yanlış fiyatlı ürünü çıkarıp tekrar 23 ürünü fatura ettiler ve bu süreç yarım saatten fazla sürdü! Ve bu süreç boyunca beklemek zorunda kaldık!

Hilal 187 Okunma

Cevaplar

  • Hilal25 Mart 2016

    Merhaba, konu ile ilgi geri dönüş bekliyorum. 20.05.2016 tarihinde yaptığım alışveriş sırasında etiket fiyatından değil de farklı fiyattan satılan ürün şu an web sitenizde mağazada gördüğüm fiyat üzerinden. Benim 1 saatim yendi o gün gereksiz işlemler ile!

  • Hilal22 Mart 2016

    Merhaba, henüz bir e-posta almadım sizden. Sistemdeki telefon numaram aktiftir, tekrar arayabilirsiniz.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimize iletmiş olduğu gsm numarasından ulaşılamamış olup e-maille gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Tarafımıza dönüş yapılması beklenmektedir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön