Karaca Züccaciye Fatura Üzerine Başka İsmi Silip Benim İsmimi Yazmaya Çalıştı.

Ercan Ç. |

Antalya Deepo Karaca mağazasından 27.05.2014 tarihinde satış görevlisi Erdal Özlü' den çeyiz seti aldım. Ürünlerimin faturasını vermeye geldiğinde bu ay için kotasının dolduğunu ve diğer ayın başında vereceğini söyledi. Söylediği zamanda faturayı almak için aradım ancak faturayı bulamadığını söyledi. Mağazaya gittiğimde ise bana başka birinin faturasını üzerindeki ismi çizip benim ismimi yazarak vermeye çalıştı, kabul etmedim. Hala daha faturamı alamadım. Ürünlerden birinde de (tencere) boya atması olduğu için değişimini istedim, 15 iş günü dolalı 4 iş günü olmasına rağmen ürünüm gelmedi. Aradığımda ise ilk önce beni oyalamaya çalıştılar şimdide telefonuma çıkmıyorlar.

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme Çağrı Merkezi Erişim Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan Ç.
  14 Temmuz
  12:50

  Karaca iyi bir marka kabul ediyoruz ama personeli tartışılır. Her kez çıkarına göre hareket ediyor haliyle olan müşteriye oluyor...

 • Ercan Ç.
  09 Temmuz
  21:49

  Merhabalar, dedikleri gibi görüştük değişime verdiğim ürünümü kargoladıklarını ve faturamın beraberinde geleceğini söylediler. 09.07.2014 çarşamba günü farklı bir ürün geldi ve faturamızda gelmedi. Karacaya güvenerek yaptığımız bu alışverişten pişman olduğumuzu belirtmek isterim.

 • 07 Temmuz
  15:57

  Sayın yetkili,
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr