Karaca Züccaciye Emsan Cookplus Çaycı Hemen Bozuluyor!

Kadir T. |

26.07.2013 tarihinde aldığım Emsan Cookplus marka çaycı 2 kere kullandıktan sonra bozuldu, iade etmek istedim onun yerine başka ürün alayım dedim kabul etmediler yok servise git yok garanti falan 1 hafta uğraştırdılar, sonra Sikayetvar sitesinden bana dönüş yapıldı, aynı ürünün yenisi verildi.

Aslında çok kalitesiz olduğu için bu ürünü bir daha kullanmak istemediğimi söyledim, kimse umursamadı,yine bozuldu yine aynı arıza kaynatma düğmesi kaynamadan atıyor. Servisle falan uğraşamam her ay tamiriyle mi uğraşalım bir daha söylüyorum bu ürünü kullanmak istemiyorum ya başka bir ürünle değişim yapalım ya da ben bu çaycıyı çöpe atarım. Bir daha Karaca Mağazasından alışveriş yapmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir T.
  04 Ekim
  00:56

  gördüğüm bu üründen aynı sorunu yaşayanlar varmış kalitesiz demek ki 2 kere çay demle ondan sonra düğmeden cazır cazır sesler geliyor yenisini verdiler o da aynı her ay ben servisemi gideyim satmayın o zaman bu kalitesiz ürünü

 • 02 Ekim
  18:29

  Sayın Yetkili,
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürünün incelenmesi için teknik servise başvurması durumunda yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr