17 Nisan 2013

Karaca Züccaciye Değişim Süreci!

Trabzon forum avm deki Karaca mağazasından aldığım tefal smart pro multi blender seti 700W ürününü aldım . Ellerinde olmadığı için teşhir ürününü bana verdiler sorun yoktur olması durumunda da garantisi mevcut dediler. Kullandığımda rende kapağının oturtulduğu plastik aksanda kırık olduğunu fark ettim ve parçayı mağazaya götürdüm.

Ürünü teslim alıp bana dönüş yapacaklarını belirttiler. Aradan uzun zaman geçti 4 kez gittim aramadıkları için. Her seferinde tefal'den bize dönüş yapılmadı, sorumlu olan C** bey izinli vs. dendi ve son gidişimin üstünden 5gün geçti halen geri dönülmedi. Ürünü kendi mağazasından almadığımız sürece böyle sorunlar yaşanmak zorunda mı?

Esra 127 Okunma

Cevaplar

  • Esra05 Mayıs 2013

    sitede şikayet belirttikçe arayıp "2 gün daha" diyorlar. en son 29 unda ürün gelmişti servisten gidip teslim almaları gerekiyordu. Trabzon gibi bir şehirde firmaya teslimat 2 gün sürüyor hayret. benim servisten gidip teslim almamada müsaade yok! forum avm. karaca dan da ses yok!... fakat kaç 2 gün daha bekleyeceğimi tahmin bile edemiyorum! bir daha asla!!! 1 TL. mi dahi vermem ürününe, verdirmem de tanıdığım hiç kimseye!!! karaca denen bir markanın bu zamana kadar devamlılığını sürdürmesine hayret ediyorum! bu kadar ilgisiz başka bir markaya tanık olmadım, olanı da duymadım... rezillik bu! 6 ocak 2013 de alınıp 1 hafta içinde geri verilen ve hala elime ulaşmayan bir ürün!!! karaca' dan alışveriş yapmayı düşünenler bence çoook daha fazla düşünsün!!!

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize parça temini ile ilgili olarak yardımcı olunacaktır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön