10 Temmuz 2014

Karaca Züccaciye Ayıplı Ürün Satmaya Devam Ediyor!

Forum Mersin Karaca mağazasından artık ne zaman aldığımı bile hatırlayamadığım yemek takımı Karaca Merkezin gönderdiği yeni kutusunda yemek takımıyla bir kere daha hüsranla sonuçlandı. 3 sefer değişime giden ve her seferinde geri yollanan ürün. Bir kez de merkezden geldi ve içinde 8 parça ürün ayıplı çıktı. Para iadesi istiyorum. Yoruldum yordunuz. Karaca Merkez'den M. Hanım'ın yoğun ilgisine rağmen böyle bir durumla tekrar karşılaşmam artık Karaca hizmetinin eskisi gibi olmadığı. Kalitesiz 3. sınıf ürünler sattığı yönündedir. Para iadesi için lütfen numaramdan iletişim kurunuz. Malum 444 55 72 no'lu hizmet telefonunuzu kaldıran yok!.

Hasan 2.159 Okunma

Cevaplar

  • Hasan11 Temmuz 2014

    Forum Mersin Karaca Home ürünü kendilerine getirmem dahilinde idade alacaklarını söylediler. Ne güzel 30kg lık ürünü ben götürebilirim. Herkesin arabası var nasıl olsa ? Bir şekilde götüreceğim ama ürün mağazaya geldiğinde kırılmış ya da yıpranmış halde gelirse kusura bakmayın bu sizin sorununuz olur benim değil. Nasıl evime geldiyse öyle de gitmesi gerekmez mi ? Mağdur olan burda benken neden ürünün taşımasını ben yapıyorum!. Neyse bir daha Karaca Home mu ? Asla... Kimseyede ayrıca tavsiye etmeyeceğimi bildirir iyi çalışmalar dilerim.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup iade ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön