10 Ağustos 2015

Karaca Züccaciye Ayıplı Mal Teslimi!

Yeni aldığım sirkelik ve yağdanlık kapak kısmından kaçırıyor. Bu nasıl kalite anlamadım. İşin kötüsü elinde olduğu halde bulamayan forum Ankara Karaca'daki görevli teşhir ürününü almak zorunda bıraktı. Orijinal kutusu olmayınca da garanti kapsamı olmuyormuş. Ne yapacağım bilmiyorum. Ürünü almış bulundum. İnsanı kandırıyorlar. Eminim o ürünün kaçırdığı da biliyorlardı.

Murat 236 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Ağustos 2015

    Şikayetim üzerine tel ile bana dönen karaca müşteri hattı saygısız üslubuyla Özür bile dilemeden tek satılan ürünlerde garanti yok deyip hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Mağazaya geri goturursem, merkez karar verirmiş. Mahkeme sanki. Ne kararı kardeşim yenisi ile değiştiriniz beyefendi olacaktı doğru yanıt. Fabrika hatası işte. Bu yağdanlik sirkelik kapaktan kaçırıyor bitti. Yani Yazıklar olsun. Yazık.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup garanti şartları gereği fatura ve fiş siz ürün değişimi yapılamıyacağı bilgisi iletilerek yardımcı olunmuştur. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön