Karaca Züccaciye 4 Aylık Ürüne Kullanım Hatası Deniyor!

Ece L. |

İstanbul Avcılar Beko bayii si Ser-al mobilyadan 30.01.13 tarihinde aldığım Karaca çeyiz setini evliliğimin Kasım'13 ayın da evlenmem sebebiyle yeni kullanmaya başladım. Kullandığım ve kullanmadığım tencerelerde kararma meydana geldi. Bayi Karaca merkezinin kullanıcı hatası cevabını verdiğini ve istersem ücretli onarım yapacaklarını söyler.

Yanmayan,kırılmayan durduğu yerde kararan tencereye ve hala taksitleri devam ettiği halde sıkılmadan onarım ücreti isteniyor. Garantisi devam eden tencerelerimin kesinlikle değişmesini istiyorum. Aksi halde THH'ye başvuracağım ve bütün sosyal medyada firmayı anlatacağım!

Etiketler :

Paslanma - Kararma Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece L.
  19 Mart
  11:01

  merhaba,
  Sorunum çözülmese de tarafıma şikayet yayın süresi dolmadan dönüş yapıldığı ve müşteri temsilcisinin kibarlığı için teşekkür ederim.Durum ne kadar kendi açımdan vahim olsada en azından dikkate alınması sevindirici bir durum...

 • 19 Mart
  10:47

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülerek ürün gerekli incelemeye alınmış olup kullanım hatası söz konusu olduğundan üzülerek değişim konusunda yardımcı olunamayacağı bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr