06 Nisan 2016

Karaca Züccaciye 3 Aydır Gelemeyen Tabak!

09.01.2016 tarihinde İzmir Optimum Karaca mağazasından aldığım yemek takımı setinden bana ulaşması sırasında zarar gören ve kırılan parçalar olmuştur. Bu aldığım ürün teslimat sırasında oluşabilecek hasarlar için garantili olduğu belirtilip, parçaların ibra edilmesi halinde hemen değişimi gerçekleştirileceği bilgisi verilmiştir. Bu duruma güvenerek aldığım bu ürünler arasında 1-2 parça hasarlı ve kırık olarak gelmiştir. Bu durum mağazaya 18.01.2016 tarihinde bildirilmiş ve 20 gün içinde ürünün geleceği söylenmesine rağmen yaklaşık 3 aydır ürün elimize ulaşmamıştır.
Bu mağduriyetimizi mağaza ve 4445572 numaralı müşteri hizmetlerine defalarca iletmemize rağmen hiçbir sonuç alamadığım gibi yeterli bir açıklama yapılamamaktadır. Satış esnasında özellikle belirtilen sigortaya istinaden bu ürünleri aldım ve 3 aydır bir muhatap bulamıyorum. Bu karacadan aldığım son üründür.

Duygu 305 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 17 Nisan 2016

    Hayır 3 aydır cözemediler şikayetimvara yazınca 10 günde teslim edildi

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi12 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, parça temini konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılarak yardımcı olunmuştur. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön