01 Kasım 2013

Karaca Züccaciye 10 Aydır Çözemediği Düdüklü Tencere Sorunu!

10 ay önce Karaca'dan almış olduğumuz tencere takımı bize açılmış teşhir ürünü olarak gönderildi. Sesimizi çıkarmadık. Daha sonra düdüklü tencereyi denediğimizde kapağından buhar kaçırdığını fark ettik. Karaca servisine gönderdik. 3 defa tencere gitti geldi ve sorun bir türlü çözülemedi.

10 aydır tencere ortada yok.haliyle bu gün yarın diyerek yeni tencere de almadık. Normalde 20 iş günü içerisinde gelmesi gereken tencere sürekli geç geldi. Karaca Züccaciye müşteri hizmetleri kayıt formu oluşturmaktan başka bir işe yaramamaktadır. Bu sorunu sadece biz değil arkadaşımızda yaşadı. Kargo hizmetleri kötü.

Emrah 294 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi19 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup düdüklü tencerenin en kısa süre içersinde mağazamıza gönderileceği bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

  • Emrah 09 Kasım 2013

    Geri dönüş ne zaman yapılacak bekliyoruz. 21.09.2013 tarihinde bıraktık. bu gün 09.11.2013. zahmet edip aramıyorlar. ve tencere hala ortada yok. mağaza müdür yardımcısından bilgi almışlar. mağazayla irtibata geçeceğinize , önce benimle irtibata geçseniz daha iyi olur.

  • Emrah 04 Kasım 2013

    Sabrım taşmak uzere

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön