22 Ekim 2016 #6755284

Karaca Home Ürün Teslimini Yapmıyor

Gebze karaca'dan nisan ayından aldığım ürünleri ileri tarihte getirmesi için anlaşmıştık. Mayıs sonunda istediğim yatak örtüsünü değil başka bir yatar örtüsü getirdiler. Teslimat günü fark edip arayıp bilgilendirdik bir karışıklık oldu o ürün başkasına gitmiş biz size aynısını yollayacağız dediler. Daha sonra üstünden zaman geçip tekrar sorduğumuzda artık üretilmiyor, bizden kaynaklı bir karışıklık oldu, istediğiniz başka modeli seçin dedi. Beğendiğimiz bir model yoktu, başka gelip geçin dedi.


16.10.2016 pazar günü gidip başka bir örtü seçtik tamam göndereceğiz dediler. Hafta içi gelmedi. Bugün tekrar aradığımızda ise onu gönderemeyiz başka seçmeye gelin dedi. Hem bizi hiçbir şekilde arayıp bilgilendirmediler bu haftada, hem de oranın sorumlusu olan bey karışıklık oldu derken iyi ama seçmeye geldiğimizde kötü bir üslupta davrandı. Konu ile ilgili yardımınızı rica ederim.

Yeşim 461 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Home Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayeti ile ilgili işlemler yapılmış olup ürün teslimatı sağlanmıştır. Karaca Müşteri Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön