Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Karaca Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Karaca Home Ürün Değişimi Yapılmıyor

53
Adil
Adil 15 Aralık 2022 16:56
Karaca Home Ürün Değişimi Yapılmıyor
Karaca Home Ürün Değişimi Yapılmıyor
Karaca Home Ürün Değişimi Yapılmıyor

Bize ev hediyesi olarak nevresim takımı geldi. Olivium AVM ® mağazasından alınmış, biz rengini beğenmeyince başka bir ürünle değiştirmek istedik. Evimize yakın Armoni Park AVM ®'ye gittik değişim yapılıyordu. Fakat istediğimiz ürün olmadığı için StarCity AVM'deki şubenize gittik. Bu seferde çalışan bayanlardan biri değişim olmadığını ifade etti. Bizde başka AVM de değişim olduğunu ve sonuçta Karaca ürünü, burda istediğimiz ürünler var, burda değişim yapmak istediğimizi ısrarla söylememize rağmen, bizi Mall off İstanbul AVM ®'ye yönlendirdi. Biz ısrar edince telefonla birini arayıp problem çıkarmak için direk adama akıl verir gibi biz burda Karaca Home ürünü değiştirmiyoruz biliyorsunuz falan dedi. Ya arkadaş madem Karaca Home değişim yapmıyorsunuz neden orada nevresim takımı satıyorsunuz? Ev tekstili ürünleri satıyorsunuz? Ya ben anlamıyorum marka aynı marka 7 gün önce alınmış ve değişim yapmıyorsunuz. Çok ayıp ettiniz gerçekten, sonuçta insanlar birilerine hediye alıyor hediye alan kişi belki o ürünü beğenmedi kullanmadan satış faturasıyla değişim yapmak istiyor ve siz değiştirmiyorsunuz bu ne saçmalık.

Benzer Şikayetler

profile
72
6 gün önce

Karaca Home Yanlış Ürün Gönderdi

Karaca Home' dan ürün özelliklerine bakarak aldığım tek kişilik nevresim takımından tek yastık kılıfı çıktı. Özellikle 2 adet yastık kılıfı yazdığı için tercih etmiştim. Fakat kendileri yanlış yazılmış diyerek işin içinden çıktılar. Yazmayacaksınız o zaman koskoca siteniz de yanlış.

Karaca Home Yanlış Ürün Gönderdi
profile
98
1 hafta önce

Karaca Home Defolu Nevresim Takımı Sattı

Karaca'dan nevresim takımı aldım. Yatağa serdim. Sonra fark ettim ki defolu ürün göndermişler. Hiç yakıştıramadım böyle bir markaya. Hayal kırıklığına uğradım. Üstelik beş adet takım aldım. Onları kontrol etme gereği bile duymadım. İnşallah onlarda da sıkıntı yoktur bunun gibi.

Karaca Home Defolu Nevresim Takımı Sattı
profile
60
1 hafta önce

Karaca Home Nevresim Takımı renkleri Soldu

Karaca Home mihver pano çift kişilik nevresim takımı Trendyol bugüshop mağazasından 21 Kasım 2022 tarihinde almış olduğum nevresim takımı 1. Yıkamada renkleri soldu. Beyaz lekeler oluştu. Karaca Home nasıl böyle bir hata yapıyor. Ürün ile alakalı ne yapabiliriz? Karaca Home dan destek bekliyorum.

profile
46
1 hafta önce

Karaca Home Karaca Nevresim Takımının Rengi Soldu Ve Çekti

22 Aralık 2022  de sipariş verdiğim Karaca young Flower nevresim takımını 1 hafta önce kullanmaya başladım rengi yastığıma yorganıma soldu yorganım sari oldu resmen. Neyse yıkayınca geçer dedim talimatlara uygun şekilde yıkadığım halde çekme yaptı çarşafı yatağıma küçük geldi. Karaca kalitesi diye g...

profile
35
1 hafta önce

Karaca Home Mağazası Para İademi Yapmıyor

Karaca online alışveriş sitesinden 18 Şubat 2023'de 61120663 numaralı sipariş ile iki adet nevresim takımı aldım. 25 Şubat 2023'de 449,99TL'lik ürünü Emaar mağazasına iade ettim. 15 gün geçti parayı hala iade etmediler. Çağrı merkezini 5-6 kere aradım Emaar mağazasına ulaşamıyoruz deniliyor. Mağaza...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .