Karaca Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Karaca Home Sipariş İptali

72
Meltem
Meltem 14 Mart 14:01

Karaca uygulamadan 2 adet nevresim takımı almıştım ödemem banka kartımdan çekildi faka 4 gün boyunca siparişim hazırlanmadı müşteri hizmetlerini aradığımda siparişimin askıda kaldığı söyledi tekrar kart bilgisi vererek siparişimi doğruladık fakat ertesi gün sipariş iptal oldu para iademde henüz gerçekleşmedi. Karaca uygulamasından bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. 

Benzer Şikayetler

profile
112
6 gün önce

Karaca Home Para İadesi Yapılmadı

Bolu 14 Burda Avm Karaca şubesinden nevresim takımı aldık, ertesi gün ürünü iade ettik, nakit ödeme yaptığımız halde nakit ödeme yapılmadı. 15 iş günü içinde hesabınıza havale yapabiliriz dediler ancak hala para iadesi yapılmadı. Bu durumda para iadesinin bir an önce yapılmasını talep ediyorum.

profile
Cem
169
2 hafta önce

Karaca Home Kusurlu Ürün Gönderdi

Trendyol üzerinden nevresim takımı aldım ürünler kusurlu geldi. Yurt dışında yaşıyorum bu sebeple iade işlemi de yapamıyorum. Ne nevresimi kullanabildim ne de para iadesi yapıyorlar. Mağdur edildim. Az pata değil 2000 TL'ye yakın da para ödedik. Pişman olduk Karaca'dan.

Karaca Home Kusurlu Ürün Gönderdi
Karaca Home Kusurlu Ürün Gönderdi
Karaca Home Kusurlu Ürün Gönderdi
+2
  • profile
1 Destekçi
profile
96
05 Nisan

Karaca Home Firması Hiç Beklediğim Gibi Değilmiş

Ben 20 Mart 2023 de Karaca'nın kendi sitesinden nevresim takımı aldım. Kargoya verilme süresi Mart 21 yazıyordu ardan 5 gün geçti kargo gelmedi bende müşteri hizmetlerine telefon ettim bana barkodlama hatası olduğunu söylediler ve bunun kargo şirketinden kaynaklandığını belirttiler, bir de depoların...

profile
21
03 Şubat

Karaca Home Kalite Yerlerde Bir Daha Mı Asla!

5 nevresim takım, bir yorgan takımı birkaç şey daha sipariş verdim. Ürün görsellerine aldandım öyle söyleyeyim. İnanılmaz düşük kalite bir pamuk ile üretilmiş, renkler genellikle soluk. Kalite o kadar kötü ki, gönderiliş şekli ve paketlemeden bile belli. Katlama bile düzgün yapılmamış derlenip konmu...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .