Karaca Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Karaca Home Kolay İade İçin Gerekli Kolaylığın Sağlanması

259
Meltem
Meltem 16 Mart 13:52

Ben Adana'da ikamet etmekteyim. 01.02.2023 tarihinde kh nilah Gold ultrasonik çift kişilik yatak örtüsünü online sitenizden satın aldım. Ürünü beğenmediğimden iade etmeyi düşünürken, bildiğiniz üzere Adana'yı da kapsayan 11 ilde deprem felaketi meydana geldi ve ben can güvenliği nedeniyle Ankara'ya gitmek zorunda kaldım. Ankara'da kaldığım sürece de ürün yanımda olmadığı için süresi içinde iade edemedim.

Şu anda Adana'ya geri döndüm. Ürünü iade etmek istiyorum. Ancak siparişlerim sayfasında kolay iade butonu çıkmıyor. Bu nedenle iade kodu alıp ürünü iade edemiyorum. Ben siparişimi, keyfi olarak değil, deprem gibi olağanüstü bir durum nedeniyle iade edemedim. Diğer firmaların yaptığı gibi firmanızın da bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğini düşünüyor ve bu durumun dikkate alınarak iade için gerekli kolaylığın sağlanmasını ve ücret iademin yapılmasını rica ediyorum.

Meltem
Meltem27 Mart 20:41

Şikayetime ne zaman cevap verilecek acaba?

Benzer Şikayetler

profile
148
26 Nisan

Karaca Home Kolay İade Butonu Yok

62163149 numaralı sipariş ile satın almış olduğum ürünleri iade etmek istiyorum fakat kolay iade butonu aktif olmadığı için işlemi gerçekleştiremiyorum. Karaca internet sitesinde bununla ilgili hiçbir açıklama yok. Müşteri hizmetlerine ulaşamadık bu konu ile ilgili.

profile
244
25 Mart

Karaca Home Mağazadan Değişim,İade Sorunu

23.03.2023 tarihinde Karaca.com üzerinden Homend marka bir çaycı aldım. 25.05 tarihinde ürün elime ulaştı fakat iç kısmı plastik olduğundan çelik olan bir çaycı ile değiştirmek için Hilltown-İstanbul Avm'ye gittim. Sitede ve müşteri hizmetlerinde Karaca.com üzerinden alınan ürünlerin (Homend marka d...

Karaca Home Mağazadan Değişim,İade Sorunu
Karaca Home Mağazadan Değişim,İade Sorunu
Karaca Home Mağazadan Değişim,İade Sorunu
profile
915
08 Temmuz 2022

Karaca Home Kullanılmış Ürün Gönderimi

Karaca Home geçtiğimiz günlerde çift kişilik nevresim takımında bir kampanya yapmıştı ve Hepsiburada'da ekstra indirim vardı bu üründe bende dolayısıyla Hepsiburada üzerinden aldım ürünü. Bugün teslim aldığımda bakıyorum ki ürün serilmiş yastığa geçirilmiş olduğu o kadar belli ki çarşafın falan seri...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .