Karaca Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elvan sonuçtan hiç memnun değil

Karaca Home Depremzedeleri Böyle Mağdur Ediyor

74
Elvan
Elvan 23 Mart 00:52

Karaca Home Malatya AVM şubesinden 5 Şubat'ta çeyiz seti aldım ellerinde olmadığı için 1 haftada kapıya teslimat edileceği söylenerek ücretini ödedik. Ancak maalesef ki 6 Şubat'ta yaşadığımız büyük felaketle araya uzun bir süreç girdi ve AVM kullanılmaz hale geldi.

Evimizde artık ikamet de etmediğimiz için Karaca'nin müşteri hizmetlerini arayarak adres değişikliği yapmak istedim. Ancak müşteri hizmetleri de telesekreter den başka muhatap bulamadım. Daha sonra çeşitli illerdeki şubelere faturam ile birlikte başvurdum. Yine sonuç alamadım.

En son Karaca'nin resmi web sitesinden faturam ile birlikte durumu anlatan bir form doldurdum. Buna da bir cevap alamadım. Bu kadar büyük felaket yaşarken bir de beni bunlarla uğraştırdığı için Karaca Home diyecek bir söz bulamıyorum.

Benzer Şikayetler

profile
133
6 gün önce

Karaca Home İade Süreci Uzaması

Karaca'dan verdiğim 62974395 numaralı siparişi teslim almayarak iade etmeme rağmen henüz 1 ürünün tutarı hesabıma yansıtıldı. Geçen cumartesi (27.05.2023) müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu sürecin maksimum 10 iş günü sürdüğü söylendi. Bu söylemin üzerinden 5 gün geçti ancak hala iade yok.

Karaca Home İade Süreci Uzaması
Karaca Home İade Süreci Uzaması
  • profile
1 Destekçi
profile
176
1 hafta önce

Karaca Home Aldığım Ürünün 15 Gündür Kargoya Teslim Edilmedi!

13 Mayıs 2023 tarihinde 63021076 numaralı siparişim kargo verilmiş olmasına rağmen kargo firmasınca göndericiden alınmamış olduğundan 1 haftadır müşteri hizmetler ve destek servisine defalarca bildirmeme rağmen çözülmedi. Hizmetlerinizden memnun olmadığım için. Aynı ürünü başka internet sitesinden a...

  • profile
1 Destekçi
profile
91
1 hafta önce

Karaca Home 2. Kez Gelen Yanlış Ürün

Karaca'dan aldığım "zebra düz kırlent" 2 defa yanlış geldi. 3. Kez sipariş verdim müşteri hizmetleri ürünün doğru gelmesi için hiçbir şey yapamıyor. Ürünün barkodu başka içinde gelen ürün başka. Sorunumu çözecek hiçbir şey yapamıyoruz. Mail atıldı yine sonuç alamadık. Bu kadar kötü yönetilen online ...

Karaca Home 2. Kez Gelen Yanlış Ürün
Karaca Home 2. Kez Gelen Yanlış Ürün
profile
87
1 hafta önce

Karaca Home Ürün Elime Ulaşmıyor

Karaca Home'dan aldığım 3 adet ürün, 16 gündür elime ulaşmadı. Elime ulaşmadan para iadesi yapılmıyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ilgili departmana bilgi vereceklerini söyleyip oyalıyorlar. Karaca benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

profile
106
1 hafta önce

Karaca Home Ve Sendeo Kargo Firması Mağduriyeti

Karaca Sendeo kargo sorunu Mayısta ayında iki farklı seferde aldığım Anneler Günü hediyelerim biri ulaşmadığı için ikinci sipariş verdim yaşadığım ilçeye gelmeyen bir kargoya ürünler veriliyor bir de en yakın Sendeo diye 2 saat uzaklıktaki bir ilçeye gönderiliyor. Uydudan konumuna bakılıyor sanırım....

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .