Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Karaca Home ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Suzan sonuçtan hiç memnun değil

Karaca Home Bekletilen Ürünlerin Olmaması

52
Suzan
Suzan 14 Aralık 2022 15:19

Maltepe Park AVM içerisinde bulunan ve 15.12.2022'de kapatılacak olan Karaca Home Outlet mağaza çalışanlarınızdan şikayetçiyim. Yaklaşık 1 ay önce beğenip almak istediğim 2 takım nevresim takımları 350 TL iken bana 250 TL'ye düştü fakat sistemsel bir hata olduğundan dolayı şimdi satış yapamıyoruz denildi. Telefon numaramı aldılar bana geri dönüş yapacaklarını söyledikleri halde ben 3 kere daha gittim ve hatanın devam ettiğini zaten 15 aralıktan önce son hafta tüm ürünlerin yarı yarıya indirim yapılacağını isterseniz o hafta gelin ve ürünleri indirimli olarak alın dediler.

13.12.2022'de gittiğimde ürünlerim olmadığını ve ellerinde de başka ürün kalmadığını söylediler. Sonrasında depodan bana indirimli hali 400 TL'ye gelen bir ürün vermek istediler. (ki mecburen satın aldım). Bekletilen ürünlerin başka kişi ya da kişilere satıldığını düşünüyorum merkeze gönderildi denilmesinin aksine. Mağazada bulunan satış sorumlusu dışında bulunan bir bey ( ben bu durumda mağduriyetinizi göremiyorum zaten herhangi bir bedel de ödememişsiniz dedi). Benim 3 kere mağazaya gitmem ve her seferinde de aynı şey söylenmesi ve üzerine ürünlerin olmaması mağduriyet değil mi? Kaldı ki indirimsiz hali 350 TL olan (250 TL indirimli hali) üründen almak varken indirimli hali 400 TL olan ürünü satın almak mağduriyet değil mi?

Bekletilmeseydim başka ürün alma şansım varken satış sorumlunuz yüzünden bu fırsatı da kaçırmış bulunmaktayım. Diğer bey ise benimle ilgilenen satış sorumlusunun işten ayrıldığını diğerinin ise uyarılacağını söyledi. Depolanmış bir sürü ürün olan mağazada, diğer mağazanın ürünü diyerek geçiştiriliyor olmam da ayrı bir ironiydi. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
72
1 hafta önce

Karaca Home Yanlış Ürün Gönderdi

Karaca Home' dan ürün özelliklerine bakarak aldığım tek kişilik nevresim takımından tek yastık kılıfı çıktı. Özellikle 2 adet yastık kılıfı yazdığı için tercih etmiştim. Fakat kendileri yanlış yazılmış diyerek işin içinden çıktılar. Yazmayacaksınız o zaman koskoca siteniz de yanlış.

Karaca Home Yanlış Ürün Gönderdi
profile
98
1 hafta önce

Karaca Home Defolu Nevresim Takımı Sattı

Karaca'dan nevresim takımı aldım. Yatağa serdim. Sonra fark ettim ki defolu ürün göndermişler. Hiç yakıştıramadım böyle bir markaya. Hayal kırıklığına uğradım. Üstelik beş adet takım aldım. Onları kontrol etme gereği bile duymadım. İnşallah onlarda da sıkıntı yoktur bunun gibi.

Karaca Home Defolu Nevresim Takımı Sattı
profile
60
2 hafta önce

Karaca Home Nevresim Takımı renkleri Soldu

Karaca Home mihver pano çift kişilik nevresim takımı Trendyol bugüshop mağazasından 21 Kasım 2022 tarihinde almış olduğum nevresim takımı 1. Yıkamada renkleri soldu. Beyaz lekeler oluştu. Karaca Home nasıl böyle bir hata yapıyor. Ürün ile alakalı ne yapabiliriz? Karaca Home dan destek bekliyorum.

profile
46
2 hafta önce

Karaca Home Karaca Nevresim Takımının Rengi Soldu Ve Çekti

22 Aralık 2022  de sipariş verdiğim Karaca young Flower nevresim takımını 1 hafta önce kullanmaya başladım rengi yastığıma yorganıma soldu yorganım sari oldu resmen. Neyse yıkayınca geçer dedim talimatlara uygun şekilde yıkadığım halde çekme yaptı çarşafı yatağıma küçük geldi. Karaca kalitesi diye g...

profile
35
2 hafta önce

Karaca Home Mağazası Para İademi Yapmıyor

Karaca online alışveriş sitesinden 18 Şubat 2023'de 61120663 numaralı sipariş ile iki adet nevresim takımı aldım. 25 Şubat 2023'de 449,99TL'lik ürünü Emaar mağazasına iade ettim. 15 gün geçti parayı hala iade etmediler. Çağrı merkezini 5-6 kere aradım Emaar mağazasına ulaşamıyoruz deniliyor. Mağaza...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .