Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Ankamall Karaca Home Yanlış Ürün Gönderildi Ama Asla İlgilenilmiyor!

profile
03 Kasım 2022
491

27.10.2022 tarihinde Ankara - Ankamall Karaca Home mağazasından 7000 TL'ye aldığım Çifte Mutluluk Evlilik Paketindeki 2 ürünüm yanlış geldi. Pike setinin rengi yanlış, aile seti ise tamamen yanlış renk ve modelde geldi. Mağazayı arıyorum hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Mağazadaki satış danışmanları, ürünleri buraya getirirseniz değişim yapabiliriz diyorlar. Benim aracım yok, evim mağazaya uzak, otobüslerle bu kocaman paketleri nasıl getirebilirim? Üstelik hata sizin iken. Herhangi bir sorun olursa çözeriz sıkıntı olmaz diyen mağaza müdürü s******* Bey'e ulaşmaya çalıştığımda ise 3 gündür, müdür mağazada yok gelince size ulaşacak deyip numaramı alıyorlar ama asla dönüş yapmıyorlar, oyalıyorlar. Ben böyle sorunlarla uğraşmak zorunda mıyım? Ürünleri alırken mağaza müdürü hiçbir sorun çıkmaz, çıkarsa da hallederiz 2 yıl boyunca garanti veriyorum ben diyordu. Şu an nerede? Sorunumun hemen çözülmesini talep ediyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Karaca Home Kutusuz Ürün Değişim Sorunu

profile
26 Nisan
282

Ankamall AVM Karaca Home'dan aldığımız yatak örtüsü küçük ebatlı olduğu için değiştirmek için Forum Ankara Outlet Karaca Home mağazasına gittik. Ürünün kutusu olmadığı için değişim yapmadılar. Mağaza müdürüne, teşhir ürünü kutusuz aldığımızı belirtmemize rağmen yardımcı olmadılar. Değişim yapmayacak...

Karaca Home Ürünün Değiştirememe Ve Mağaza Müdürü Üslupsuzluğu!

profile
25 Aralık 2022
85

Farklı Karaca mağazasından almış olduğun ürünü Karaca Home Ankamall mağazasından değiştiremedim mağaza müdür s***a***üzerimize yürüyüp bu ürünü bu mağazadan değiştiremezsin diyerek mağaza içinde üzerimize yürümüştür siz Karaca ailesi olarak böyle tür insanları nasıl çalıştırıyorsunuz?

2 Destek
1 Yorum

Karaca Home Meydan AVM Çalışanlarından Şikayetçiyim

profile
20 Ağustos
65

Maltepe Piazza Karaca Home mağazasından ürün aldık fakat evimize uymadığı için iade için Buyaka AVM'deki mağazalarına gittik Home iadesini Meydan AVM'den yapabilirsiniz dediler. Meydana gittim bizden olmuyor Buyaka sürekli bize yolluyor dediler. Sizde tekstil yok mu diye soruyorum var diyor. Neden a...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ravshan

Ankara Ankamall Karaca Home'da biz de benzer bir mağduriyet yaşadık. Gerdek gecesi için kullanacağımız ürünü, kullanılmış ve yıpranmış olarak gönderdiler. İade için geri verdiğimiz ürünü kabul edip parayı göndermemekte ısrar ediyorlar. Geçmiş olsun.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz