21 Ekim 2016 #6738322

Karaca Giyim Ürünlerinin Arkasında Değiller!

Ürünlerinin arkasında değiller. Şanlıurfa Piazza AVM Karaca Giyimde 23.07.2016 tarihinde 2 adet keten pantolon aldım. Ürünü alırken genişleme ya da renk vermede bize getirin ürünü incelemeye gönderelim diyen Karaca daha 2. yıkamada üründe genişleme oldu. Ürün incelemeye gitti ve hiçbir sorun yok diye geri geldi.


Müşteri hizmetlerini arıyorum ürünle ilgili bilgi veriyorum. Bir şey yapamayız diyorlar. Mağazada çalışanlar bile ürünün arkasında değil. Karaca gibi bir markada ürününün arkasında değilse kim olacak ama hiç sıkıntı değil. Tüketici hakları diye bir kurum var. Yarın oraya başvuruyorum. Bakalım o zamanda ürününün arkasındalar mı değiller mi göreceğiz. Karaca'nın normal bakkaldan bir farkı kalmamış.

Seyit 399 Okunma

Cevaplar

  • Seyit21 Ekim 2016

    Şanlıurfa Piazza AVM karaca giyimde ürün form numaram 1-14560 müşteri NUMARAM:11***6 23.07.2016 tarihinde 2 adet keten pantolon aldım. Ürünü alırken genişleme ya da renk vermede bize getirin ürünü incelemeye gönderelim diyen karaca daha 2. yıkamada üründe genişleme oldu. Ürün incelemeye gitti ve hiçbir sorun yok diye geri geldi. Müşteri hizmetlerini arıyorum ürünle ilgili bilgi veriyorum. Bir şey yapamayız diyorlar. Mağazada çalışanlar bile ürünün arkasında değil. Karaca gibi bir markada ürününün arkasında değilse kim olacak ama hiç sıkıntı değil. Tüketici hakları diye bir kurum var. Yarın oraya başvuruyorum. Bakalım o zamanda ürününün arkasındalar mı değiller mi göreceğiz. Karacanın normal bakkaldan bir farkı kalmamış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön