23 Aralık 2015

Karaca Giyim Triko Kazak Deformasyonu!

14.11.2015 tarihinde Kayseri Forum AVM şubesinden 200 TL'ye almış olduğum kazağın 2 saatlik bir kullanımdan sonra bollaşması, sünmesi ilk fiziksel görüntüsünden eser kalmamasıyla ilgili şube ve genel merkezle yaptığım başvurular sonuçsuz kalmıştır. "Ürün sererek değil asılarak kurutulduğu için sarkmalar olduğu belirtilmiş" tarafıma. Ürünü 2 saat kullandım yıkama işlemi kesinlikle olmamıştır. Firma yetkililerine E-maille ulaşmaya çalışıyorum, geri dönüş alamıyorum.
Karaca Giyim marka kimliği ve müşteri hizmetleri konusunda beni ve yakın çevremi yanılttı bir daha asla firmadan alışveriş yapmayacağım.

Fatih 127 Okunma

Cevaplar

  • Fatih08 Mart 2016

    Sanırım anlatamıyorum, kazak yıkanmadı 2 saat kullandım ve sonuç olumsuz bunu sosyal medya aracılığıyla ilk günden bu zamana kadar çeşitli platformlarda sizlere ilettim. Marka olan güvenim derinde sarsıldı ve müşteri hizmetlerinde geri dönüşünüz başarısız. Bu kazağı iade etmek istediğimi defalarca mağazanıza ve size ilettim. Kazağı her gördüğümde sizler hakkındaki olumsuz görüşlerim artarak devam etmektedir. Piyasadaki 50-75-100 TL kazaklarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Yazık, yapmış olduğum alışverişten çok pişmanım. Karaca mağazalarından alışverişi kimseye tavsiye etmiyorum artık aksine olumsuz düşüncelerimi her ortamda paylaşıyorum.

  • Karaca Giyim Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Triko ürün gruplarımızda kullandığımız kaliteli kumaş içeriği nedeniyle yıkama kullanım şartlarında da bazı fabrikasyon standartlarımız bulunmaktadır. Bu standartların en başında kullanım sonrası yıkama talimatıdır. Özellikle %100 yün içerikli ürünlerimiz elde soğuk suda yıkanmalı kurutulması da askıda veya herhangi bir yere asılarak değil sererek kurutulması gerekir. Bu şartımızı yıkama talimatlarımızda genelleyerek sizleri bilgilendirmeyi hedefledik. Bir sonraki alışverişlerinizde bizleri tercih etmeniz dileğiyle, İyi günler dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 7 572

  • Fatih23 Aralık 2015

    Kazak 249 TL idi düzeltmek istedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön