04 Mart 2015

Karaca Giyim Garantiye Gönderilen Ürün!

Firmanızdan almış olduğum 3 adet pantolonun 2'sinde çizikler oluşmuştur. Ürünleri garantiye gönderdim ve garantiden olumsuz yanıt aldım. Garantiden yazılı olarak teslim edilen cevapta "yüksek devirli tamburlu kurutma" yapıldığı bildirilmiştir. Ürünü inceleyen arkadaşları tebrik ediyorum. Ürünü arkadaşlar kesinlikle son teknoloji ürünler ile çok detaylı incelemişlerdir.


Lakin evimde kurutma makinası veya kurutmalı çamaşır makinası bulunmamaktadır. Garantiye gönderilen ürünler, kopyala yapıştır cevaplar ile suç müşteriye atılarak geri iade edilmektedir. Karaca ürünlerinin kalitesinin ve satış sonrası müşteri ilişkilerinin ne denli zayıf olduğuna şahit oldum.

Uğur 1.502 Okunma

Cevaplar

  • Uğur24 Mart 2015

    Bu da ürününüzün kalitesini göstermektedir. Aynı sembollere sahip diğer markaların ürünleri de aynı şartlar altında defalarca yıkanmasına karşın herhangi bir renk atması yaşanmamıştır.

  • Karaca Giyim Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz; İnceleme Departmanımıza ‘‘ renk atması ve çizgi oluşumu ‘’ şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürün üzerinde yüksek devirli tamburlu kurutma yapıldığı ve bu sebepten dolayı renkte dalgalanmalar oluştuğu saptanmıştır.Ürün etiketinde tamburlu kurutma yapılmaması gerektiği ve ne şekilde temizleme yapılması gerektiği yazı ve uluslararası sembollerle belirtilmiştir.Hatalı temizlemeden dolayı ürün tarafınıza red edilerek geri gönderilmiştir.Karaca Giyime gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön