21 Ekim 2016 #6737647

Karaca Giyim Ayıplı Malın Değişiminde Para İstiyor

2016 yılı Temmuz ayının ilk haftası içerisinde Yalova Karaca Giyim mağazasından iki adet takım elbise satın aldım. Aldığım takım elbiselerden birini kullanmak istediğimde pantolonunda bir kusur gözüme çarptı. Sonra halen ikamet etmekte olduğum Bursa ili Nilüfer ilçesi Carrefour içerisinde de faaliyet gösteren Karaca Giyim mağazası aracılığı ile ilgili ürün incelemeye gönderildi. Tam 3 hafta sonra ürünün hatalı olduğunu, karaca firması tarafından durumun tescil edildiğini mağaza yetkilileri tarafıma bildirdiler.


Bende aynı ürünün kusurlu olmayanını tarafıma verilmesini istedim, ancak yetkililer sizin bu ürünü aldığınızda kampanyamız vardı ve siz bu ürünü indirimli almışsınız şu an maalesef bu ürün indirimde değil, ancak muadili veya aynı ürünü fark ödemek koşulu ile veya tekrar indirime gidildiğinde alabilirsiniz şeklinde bir yanıt aldım. Bu saçma cevap karşında ne yapabilirim?

Okan 448 Okunma

Cevaplar

  • Okan24 Ekim 2016

    Mağazanın müşteri hizmetleri sizin konuşmanıza dahi fırsat tanımıyor. Meramınızı anlatacak bir muhatap bulamıyorsunuz. Bu prestijli bir markanın satiş sonrası hizmeti olamaz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön