13 Şubat 2013 #1628474

Çift Geyik Karaca İlk Yıkamada Deforme Oldu!

Bahçelievler Starcity Çift Geyik Karaca dan aldığım gömleği giymeden önce ilk yıkamadan sonra kol ve yaka manşetlerinde meydana gelen kabarmalar nedeni ile firmaya iade ettim, Firma fabrikaya gönderdi ancak sadece ütü yaparak geri gönderdi ve hatalı yıkama nedeni ile oluştuğu gerekçesi ile iade etti.


Eşim ve ben tekstil ve giyim firmalarında senelerce çalıştık, Kalitesiz tela kullanımından kaynaklanmasına rağmen yıkama hatası ileri sürerek iadesini, isim yapmış bir firmadan beklemezdik. Güvenerek alışveriş yaptığım firmadan bu şekilde muamele görmek beni ziyadesiyle üzdü. 96 yıllık geçmişine yakışmadı.

Fehim 70 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi05 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; 21.01.2013 Tarihinde kol ve yaka manşetinde kabarma şikayeti ile gelen gömleğiniz titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemelerde gömleğiniz yüksek ısıda yıkandığından dolayı telasında kabarma görülmüştür. Yıkama talimatına uyulmadan yüksek ısıda yıkandığı tespit edilen gömlek, kullanıcı temizleme hatası görüldüğünden dolayı red edilerek tarafınıza geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri Hizmetleri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim T:0212.671.77.88

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön