23 Ocak 2014 #2251862

Çift Geyik Karaca Giyim'den Beklediğim İlgili Alamadım

05.11.2013 tarihinde saat 12:35'te Rize'deki Karaca mağazanızdan aldığım bir adet siyah renkte hırka henüz yıkamadığım halde hav vermeye başladı. Farkına vardığım zaman tekrar Rize'deki mağazaya gittim fakat oradaki mağaza sahibi bana bu problemin üzerine kaban giydin araç kullanırken ve de kaliteli ürün hav verir diyerek beni geçiştirdi.


Bana sen bu ürünü kuru temizlemeciye götür, temizledikten sonra bize getir biz havını alalım diyerek beni salladılar. Ben kaliteli ürünün hav vereceğine inanmıyorum. Bu durumdan şikayetçiyim. Gereken ilgiyi görmedim sürekli Karaca'yı tercih etmeme rağmen beni hayal kırıklığına uğrattılar.

Ahmet 145 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz durum için Çift Geyik Karaca Giyim olarak üzüntü duymaktayız. Sorun yaşamış olduğunuz ürünü fatura ibrazı ile birlikte size en yakın Çift Geyik Karaca mağazasına götürünüz. Mağaza tarafından ürün sizden teslim alınarak merkez ürün inceleme departmanına gönderilecek ve yasal süre içerisinde inceleme sonucu tarafınıza bildirilecek. İyi günler dileriz... Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön