08 Ocak 2014

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Takım Deforme Oldu!

Samsun Levolet AVM Karaca mağazasından ilk maaşımla takım elbise aldım. Takımın fiyatının 600 tl olduğunu kampanya olduğu için 300 tl ye düştüğünü söylediler. Takımı çok beğendiğim için severek aldım. 2. ayında iç astarlar yırtıldı. Kullanım hatasıdır dedim önemsemedim. 4. ayından sonra pantolonun ağ kısmının kumaşı deforme olmaya başladı ve araca binerken yırtıldı.


Dikişten patlasa anlayacağım ama kumaş ilmekleri çok inceydi. Aldığımız yere başvurduk . 15 gün için bilgilendirildim. Cevap şu, ( sayın müşterimiz bize ilettiğiniz üründe üretim yada metaryal kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir). Hakkımı helal etmiyorum, geride almayacağım kendileri kullansınlar.

Fatih 87 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi09 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; İnceleme Departmanımıza, ‘‘ pantolonda ağ kısmında yırtılma, cekette iç astarada dikiş atması ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. 05/12/2012 tarihinde satın almış olduğunuz ve 1 yıldır kullanılan bu üründe iç etiketinde yalnızca kuru temizleme yazmakta iken ürünün yıkandığı ve yıkama ile birlikte yün liflerin deforme olduğu tespit edilmiştir. Oluşan deforme ile birlikte ağ kısmında sürtünme ile beraber erime ve yırtılma saptanmıştır. Ceketin iç cep astarında fiziksel zorlama kaynaklı yırtılma oluştuğu tespit edilmiştir. Oluşan durumlarda herhangi üretim yada kumaş hatası olmadığından dolayı ürün red edilmiştir.Ürününüzdeki bu durum kullanım kaynaklı olması sebebiyle . ürün değişimi yapılamamaktadır. Ürününüz incelem raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön