20 Ocak 2014 #2245940

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Pantolon Deforme Oldu!

Kadife pantolon aldım ve bir hafta içerisinde 2. kez giydiğimde ağ kısmında erime/deforme olduğunu gördüm. Firma ile iletişime geçerek ürünü incelemeleri için teslim ettim. Gelen sonuçta ise 'Ürün İnceleme Departmanı' 'ürünün ağ kısmında sürtünmeden dolayı erime/deforme olduğunu belirttiler' sormak istediğim soru ise pantolonda ağ kısmından başka nerede sürtünme olabilir. Bir pantolonda ağ kısmı değilde nerede sürtünme yaşanabilir. 2014'ün Türkiye'sinden kaliteli bir firmadan gelen cevap fıkraları aratmıyor. Çift Geyik Karaca Giyim'den şikayetçiyim.

Muhammed 134 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed25 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; 2 kere giyilen bir pantolonun paçaları bir birine ne kadar sürtünebilir ve pantolon ekte ki görselde ki gibi deforme olur? Sonra bu şekilde olma ihtimali olduğu söylense müşterileriniz alır mı? Ayrıca kadife bir pantolon yıllarca giyilir bu pantolon 2 kere giyildi? Müşteri hizmetlerinizi aradım ama hiç ilgilenmediler?

  • Karaca Giyim Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; İnceleme Departmanımıza ‘‘ ağ kısmında tüyleme ’’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce titizlikle incelenmiş ve ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürün ağ kısmında kullanıma bağlı olarak kumaş yüzeyinin birbiri ile sürtünmesi sonucu oluşan erime saptanmıştır.Ürününüz inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön