24 Ocak 2014

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Gömlek Yırtıldı

Viaport mağazanızdan bir gömlek aldım. Gömleğin sırt kol birleşim yerinden kumaşı yırtılarak açılma oluştu. Dikiş söküğü değil kumaş yırtığı. Gebze'deki mağazanıza bıraktım ve 1-1,5 ay sonra ben sormasam kimsenin bir haber verdiği de yok.

Neyse gömlek gelmiş tamir etmişler. Siz kumaş yırtığını tamir etmediniz edemezsiniz kolu kısaltıp yerine geri diktiniz ve bana geri veriyorsunuz. Sizin kaliteniz bu ise gömleği size bağışladım. Gebze mağazanızda müşteri memnuniyeti abidesi olarak beklemekte.

Serdar 140 Okunma

Cevaplar

  • Serdar27 Ocak 2014

    Anlaşılan sizin kaliteniz bu.. ben sizin kalitenize uymuyor ve gömleği size iade ediyorum. kalite departmanınıza bayrak olarak asarsınız artık.

  • Karaca Giyim Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; İnceleme Departmanımıza 03/07/13 tarihinde ''Sağ omuz dilişte sökülme'' şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz kalite kontrol birimimizce titizlikle incelenmiş ve gerekli olan tadilat yapılarak ürününüz 05/07/13 tarihinde ürün inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön