14 Nisan 2014

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Gömlek Kırışıyor

Çift Geyik Karaca Giyim internet sitesinden 2 tane gömlek aldım. Gömleklerin bir tanesinin yakasında daha ilk kullanımda karton bölümünde kalıcı bir kırışıklık meydana geldi. Mail attım dönen olmadı telefon ettim gönderin bakalım dediler, baya bir sür sonra kullanıcı hatası yüksek ısıda ütülemeden dolayı olmuştur diye cevap geldi.

Ben aynı siparişle iki gömlek aldım ikisinede aynı işlemi ütüyü yaptım ama bir tanesinde bu meydana geldi. Ayrıca kendim memur olduğumdan gömlek giymek zorunda olduğum için baya bir gömleğim var (eski karacalarda var) ama sadece Karaca'nın bu gömleğinde bu sorun meydana geldi. Beğenerek ve Güvenerek aldığım Karaca Markanın sorunumu gidermesi dileğiyle..

Şaban 147 Okunma

Cevaplar

  • Şaban09 Mayıs 2014

    İnternet üzerinden yapmış olsuğum alışveriş sitelerinden en kötüsü KARACA

  • Şaban09 Mayıs 2014

    Aynı seferde iki gömlek aldım ikisinide aynı ütüyle aynı ısıda diğer gömleklerimle beraber ütüledim, ama sadece bu gömlekte bu oldu. Bu sizin için bişey ifade etmiyor mu?

  • Karaca Giyim Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İnceleme Departmanımıza‘‘ yakada kırışıklık ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Üründe iç etiket bilgilerindeki talimatlara uyulmadan yüksek ısıda ütülemeden dolayı yaka telasında kabarmalar görülmüştür. Oluşan durum kullanıcı ütüleme hatası olduğundan dolayı ürününüz red edilerek tarafınzıa geri gönderilmiştir. iyi Günler Dileriz. Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön