01 Şubat 2014 #2269843

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Cekette İplik Atması Oldu

Karaca firmasının kalitesini çok uzun yıllardır bilen birisi olarak 2 ay kadar önce Kahramanmaraş Piazza AVM'de bulunan Karaca mağazasından Karaca'nın yeni çıkardığı ve aynı kalitede olduğu söylenen TOSS marka bir ceket aldım.


Ceket baharlık ve zaten 2 ya da 3 kez giydim bugün havalarında ısınması ile ceketi çıkardığımda birçok yerinde iplerin çıktığını ceket sanki 10 yıllıkmış gibi durduğunu gördüm.


Karaca adına bu kalitenin yakışmadığını düşünüyor diğer arkadaşlarımı da Karaca'nın TOSS modelinen uzak durması için uyarıyorum. Firmadan birilerinin bana ulaşmasını bekliyorum. Çünkü müşteri hizmetlerini aradığımda bekliyoruz sonra kapanıyor telefon.

Paşa 201 Okunma

Cevaplar

 • Paşa25 Şubat 2014

  Kendi mağazalarındaki çalışanlar hatayı kabul ediyorken bana sorulmadan dahi ürün sağlamdır sorun yoktur denildi.

 • Paşa25 Şubat 2014

  Bugün akşam saatlerinde telefonuma bir mesaj geldi ve ürünün herhangi bir sorunu olmadığını ve hiçbirşey yapılmadan gönderildiğini belirttiler. Ne arayıp sorunu nedir diye bilgi alındı, ne de bu yıpranmışlığın sebebi nedir diye araştırıldı. Oysa ki ürünü mağazaya teslim ederken mağaza çalışanları dahi ürünün bu hale gelmemesi gerektiğini 3 aylık ürünün sanki 10 yıllık mış gibi durduğunu söylemişlerdi. Sizin de kurumsallığınızı görmüş olduk Karaca Firması.

 • Paşa13 Şubat 2014

  Ürünü Karaca mağazasına verdim gelişme ile ilgili tarafımla irtibata geçilip neticelendirildiğinde buradan bildireceğim.

 • Karaca Giyim Temsilcisi03 Şubat 2014

  Merhaba Burak bey; Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz durum için Çift Geyik Karaca Giyim olarak üzüntü duymaktayız. Sorun yaşamış olduğunuz ürünü fatura ibrazı ile birlikte size en yakın Çift Geyik Karaca mağazasına götürünüz. Mağaza tarafından ürün sizden teslim alınarak merkez ürün inceleme departmanına gönderilecek ve yasal süre içerisinde inceleme sonucu tarafınıza bildirilecek. İyi günler dileriz... Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön