21 Şubat 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Yıkanınca Çekti!

Bolu High Way avm karacadan almış olduğum kazağımı talimatlara uygun olarak çamaşır makinasında yıkadım. Makinadan çıkan kazağı görünce bir hayli şaşırdım. 2 beden ufak olarak çıkmıştı ve ilk yıkamada ve talimata uygun yıkanmasına rağmen küçülmüştü. bulunduğum yere 40 km olmasına rağmen gidip durumu anlattım.


İade ve değişim formu doldurup, kazağı incelemek için aldılar. yaklaşık 20 gün sonra daha 1 kere giydiğim ufalan kazağım için 1 msj geldi. Kullanımdan kaynaklanan hata. Ne kadar tuhaf. kullanamadığımız kazağım kullanımdan kaynaklanan hata oldu ki karacan gömlek alırdım birde kazak alayım dedim ve ilk kazağımı giyemeden kazak ufaldı. koskoca karaca ürününün arkasında durmadı değişim yok.

Okan 220 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; 04.02.2013 Tarihinde '' çekme '' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelen trikonuz titizikle incelenmiştir. Yapılan incelemelerde ürünüzün yüksek ısıda yıkandığı tespit edilmiştir. Şikayetinizde yıkama talimatlarına uygun olarak çamaşır makinesinde yıkadığınızı söylemişsiniz. Doğal yün liflerinden oluşmuş olan hiçbir üründe (triko,pantolon,mont,kaban v.b) yıkama talimatında makine de yıkayınız diye bi ibare yoktur ki Çift Geyik Karaca Giyim'in hiçbir trikosunun iç etiketinde makine de yıkayınız diye bir ibare yoktur. Trikolar yalnızca elde yıkanır ve sererek kurutulur. Yıkama hatasından kaynaklanan bu ürün red edilerek tarafınıza geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz Müşteri Hizmetleri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön