30 Nisan 2013 #1771779

Çift Geyik Karaca Giyim Ürün Değişimi!

2 adet pantolon aldım pişman oldum. pantolon biri oturduğum heryere rengini verdi. arabanın koltuğu evdeki koltuk masmavi oldu . 2 ci büyük beden onuda giyemiyoruz . bel kısmına penç atılmış pantolon torba gibi olmuş. karaca birinci pantolon için kullanım hatası diyorlar ve ürünlerine sahip olmuyorlar.


2 . ise hiç sahip olmuyor. verdiğim paraya mı yanayım avm mağazasına gidip gelmek için harcadığım mazotlarıma yanayım harcadığım zamana mı yanayım . birde benim sülalemi araştırmaya kalkan müşteri temsilcisinin itici konuşmaları duyduğuma mı yanayım.

Hamdi 131 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi30 Nisan 2013

    ses kaydım olsa ne yazar beni tehditmi ediyosun . bir hnm olduğunu unutuyosun. sağı solu arayıp niye beni soruyosun . sattığın ürünün arkasında niye durmuyosun sen perde onunden çekil mal sahipleri çıksın ortaya çin mallarını getirip niye milletin canı okuyosunuz benden ürünün ücretini alıyoken nerdeydin şimdi piyasaya çıkmış ahkam kesiyosun.

  • Karaca Giyim Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Viaport mağazamız aracılığı ile göndermiş olduğunuz pantolonunuz incelenerek yasal süre içerisinde tarafınıza raporu ile birlikte gönderilmiştir. Size gelen sms'e istinaden müşteri hizmetleri departmanını aradığınızda ise küfür etmekten başka bir şey söylimeyediğiniz ve bize yanlış bilgi verdiğinizden dolayı sizinle iletişim kuramayarak soruna çözüm sağlanamamıştır. Telefon açtığınızda mağazamızla ilgili ve personellerimizle ilgili tehditleriniz ve ağza alınmayacak küfürleriniz olduğundan dolayı ( hepsinin ses kaydı vardır ) oluşan sorun hakkında tarafınıza bilgi verilememiştir. Ürün inceleme departmanına 1 adet pantolonunuz gelmiştir. Bu pantolonun da satışı esnasında üzerinde üzerinde boya verebilir diye etiket vardır. Doğal boya ile boyanmış olan pantolonunuz birkaç yıkama boyunca renk vermesi olağan bir durumdur. Ayrıca pantolonuzun bacak ve paça kısımlarında yağ lekeleri mevcuttur. Oluşan durum herhangi bir üretim yada kumaş hatası olmadığından dolayı ürününüz red edilerek yasal süre içerisinde gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön