17 Eylül 2013 #2015972

Çift Geyik Karaca Giyim Tiftiklenen Ürün!

Çift Geyik Karaca Giyim müşteri hizmetlerindeki elemanlar, tiftiklenen ama sürekli tiftiklenen ürünleri hakkında ürünümüz tiftiklenir, siz bu ürünü böyle kullanmaya mecbursunuz, gönderin ürünümüzü tiftiklendiğinde biz temizleyelim o tiftikleri, sonra bir daha tiftiklenecek gönderin bir daha temizletelim. Bir daha bir daha bir daha.


Yani siz bu ürünü kullanmak için değil tiftiğini temizletmek için aldınız. Bu kadar basit beyfendi dediler bana. Benim işim yok Karaca'nın triko ürünlerini gönderip temizletmekle uğraşacakmışım.

Tolgay 97 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi05 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz ; 05.03.2013 Tarihinde satın almış olduğunuz triko kazağınız 13.05.2013 tarihinde tüylenme şikayeti ile incelenmek üzere merkez ürün inceleme departmanımıza gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürününüz yün lif ağırlıklıdır. Kullanımla birlikte dış yüzeylerle ve kendi yüzeyi ile teması sonucu tüylenmesi olası sonuçlar arasındadır. Ürün üzerinde gerekli bakım işlemi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

  • Tolgay03 Ekim 2013

    karacadab bir daha asla triko almayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön