28 Mart 2013 #1711472

Çift Geyik Karaca Giyim Sudan Bahanelerle Ürün Değiştirilmedi!

Almış olduğum kazağın sol kol ucunda defolu olduğunu farkedip geri götürdüm. Fabrikaya gönderdiler ve defonun farkında olmadan fabrikadan geri gönderildi. Tekrar defonun yerini özellikle belirterek gönderdim. 1 ay gibi kısa bir süre sonra şu tatmin edici cevap geldi: ürününüz incelenmiş ve üretiminden kaynaklanan bir hataya rastlanmamıştır.


Ürün sol kol ucunda kullanımla birlikte (burası tamamen hayali bir söz) oluşan ilmek kaçması saptanmıştır. Mümkün olan gerekli işlemler yapılarak sorun giderilmiştir. Sonuç:Defolu ürün tekrar geri gönderilmiştir. Mağazaya ben bu ürünün değişmesini istiyorum desem de fabrikanın o müthiş cevabı mağaza görevlilerini de tatmin etmiş olmalı.

Murat 69 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Ağustos 2013

    tavsiye etmiyorum. artık ürün almayacağım. bsşka marka mı yok..

  • Murat01 Nisan 2013

    1- çekme şikayetinden ben ürünü TEMA mağazasına götürmedim. 2- Ürün hiç kullanılmamıştır ve yıkanmamıştır. 3-Ürünü benden önce başka biri kullanmış olma ihtimalini göz önünde bulundurabiliriz. 4-kullanılmayan ve yıkanmayan bir ürün için kullanılmış ve yıkanmış tesbitiniz hatalıdır. Daha doğru kriterlerle inceleme yapınız. 5- Yurt dışında ürünleriniz ilgi görebilir ama yurt içindeki müşterileriniz de sizin için önemli olmalı diye düşünüyorum. Ürünlerinizi artık tercih etmeyeceğim, ettirmeyeceğim.(Umrunuzda olmadığını da biliyorum) Saygılarla.

  • Karaca Giyim Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Erzurum Tema mağazasından 20/12/2012 tarihinde satın almış olduğunuz kazağınız 05/02/2013 tarihinde '' çekme '' şikayeti ile incelenmek üzere merkez ürün inceleme departmanına gelmiştir. Yapılan incelemelerde ürün iç etiketinde verilen bilgiler dışında makinede yüksek ısıda yıkama yapılmasından kaynaklı çekme meydana geldiği tespit edilmiş olup ürün reddedilerek tarafınıza geri gönderilmiştir. Ürününüz ikinci kez 08/03/2013 tarihinde '' sol kol ucunda defo '' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiştir. Ürünikinci kez incelenmiş ve üründe kullanım kaynaklı ilmek kaçması meydana geldiği tespit edilmiştir. Gerekli tadilat yapılarak sorun giderilmiştir, üründe sorun kalmamıştır. İyi Günler Dileriz. Müşteri Hizmetleri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön