21 Şubat 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Pantolon Deforme Oldu!

Karaca giyim mağazasından almış olduğum 2 adet pantolona 160 tl ödedim.pantolonun paçalarını yaptırdıktan sonra yeni diye evde 30 derecede yıkattım . sonra 2 pantolonda da dikiş yerinde boydan boya çizgi gibi bir hata olduğunu gördüm. mağazaya götürdüğümde fabrikaya göndereceklerini onların karar vereceğini söylediler.


Bende pantolonları bıraktım aradan 1 hafta geçmeden aradılar ve pantolonların talimat dışı yıkama deyipte geri gönderdiler.ben işim gereği kumaş pantolondan başka bir şey giymem ve her markadan pantolonum vardır ve daha öncede hiç böyle birşey başımıza da gelmedi.

Cemil 86 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; 13.02.2013 Tarihinde '' kumaşta erime '' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelen ürünlerinizde yapılan titiz ürün inceleme sonucunda temizleme talimatlarına uyulmadığı ve yıkandığı tespit edilmiştir. Ürünlerin iç etiketlerine bakıldığında yalnızca kuru temizleme yazıyor iken siz yukarıdaki yazınızda da yıkandığını söylemişsiniz. Almış olduğunuz pantolonların kumaşları % 88 doğal yün liflerinden oluşmaktadır. Yün lifler doğası gereği su ile temas etmemesi gerekmektedir. Size ürün temizleme kurallarını iç etikette uluslar arası semboller ve yazı ile belirtmiş olmamıza rağmen siz yıkadığınızdan dolayı kumaş dokusunda liflerde kırışma meydana gelmiş herhangi bir ezilme söz konusu değildir. Ürünleriniz temizleme hatası olduğundan dolayı red edilerek tarafınıza geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri Hizmetleri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön