30 Nisan 2013 #1771418

Çift Geyik Karaca Giyim Özensiz Tadilat!

Karaca'nın Ankara NataVega alışveriş merkezi içindeki mağazasından damatlık aldık. Pantolon ve ceketin boy ölçüleri terzi tarafından alındı ve tadilata verildi. Aradan 1 hafta geçtikten sonra teslim almak için gittiğimizde ceketin arka yüzeyinde parlak etiket izi (Etiket varken ütü yapıldığını düşünüyorum) vardı.


Pantolonda daha büyük sürprizle karşılaştık. Bolluklar, potluklar ne arasanız var. Hadi neyse olabilir dedik ve tekrar ölçü aldırıp tadilata verdik. 3 gün sonra gittiğimizde ceketteki leke temizlenmişti. Pantolonda ise hiç bir yol kat edemedik. Büyük bir ihtimalle pantolonun şeklini bozdular ve yapamıyorlar. Aldım takımı çıktım. Bir daha da Allah düşürmesin!

İdil 85 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz durum için Çift Geyik Karaca Giyim olarak üzüntü duymaktayız. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet için her daim önerilerinizi ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyor , ilerleyen zamanlar için keyifli alışverişler diliyoruz. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

  • İdil13 Mayıs 2013

    Sorunumu çözen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön