11 Eylül 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Kumaş Deformasyonu!

İnegöl Bursa Çift Geyik Karaca Giyim mağazasından 2 adet kumaş pantolon aldım. Bir tanesinde iki yada üçüncü giymemde ön tarafında tiftiklenme oldu. Aldığım mağazaya durumu ilettim. Ürünü incelenmesi için göndereceğiz dediler. İncelenmiş. Gelen mesajda "kullanım kaynaklı bir hata tespit edilmiştir" diyor. Ben başkada bir şey demiyorum.

Ramazan 71 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi05 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz ; 25.05.2013 tarihinde satın almış olduğunuz pantolonunuz 02.09.2013 tarihinde sol ön kemer altında tüylenme şikayeti ile incelenmek üzere ürün inceleme departmanına gelmiştir. Merkez ürün inceleme departmanımızda yapılan titiz inceleme sonucunda üründe kumaşında yada üretiminden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı gözlemlenmiştir. Ürün sol ön kemer alt kısmında kullanıma bağlı olarak pürüzlü bir yüzey ile sürtünmesi sonucu oluşan bölgesel tüylenme saptanmıştır. Ayrıca üründe hatalı temizleme yapıldığı saptanmıştır. Ürün etiketinde yıkama yapılmaması gerektiği kuru temizleme yapılması gerektiği belirtilmiştir. Fakat üründe kuru temizleme değil yıkama yapıldığı saptanmıştır ve liflerde deformeler oluşmuştur. Herhangi bir ürün üzerinde tüylenme yada renk solması gibi durumlar olduğu takdirde bu durumlar ürünün komple her tarafında görülür. Eğer lokal olarak belirli bir bölgede oluşan durum ise bu durum kumaş yada ürün değil dış etkenlerden kaynaklandığının belirtisidir. Ayrıca yün lif ağırlıklı bir ürün alıp temizleme talimatına uyulmadan yıkandığı takdirde lif dokularının zarar gördüğünden dolayı her türlü sonuca karşılaşabilir. Ürününüz üzerindeki durumda herhangi bir kumaş yada üretim hatası görülmediğinden dolayı red edilerek yasal süre içerisinde tarafınıza geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

  • Ramazan01 Ekim 2013

    ikinci pantolonda da aynı şekilde tiftiklenme oldu.. deformasyon az olduğundan bunu gündeme bile getirmemiştim.. Karaca firması da haklı. her bozuk ürünü değiştirseler iflas ederler. çünkü malları gerçekten çok kalitesiz.. kumaş pantolon iki giymeye deforme olurmu .. karacaysa olur..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön