22 Nisan 2013 #1756780

Çift Geyik Karaca Giyim Kazaklarım Tüylendi!

Kamuoyunun dikkatine çift geyik karacadan 3 adet triko aldım İstanbul forum mağazasından birer hafta giydim daha yıkanmadan ürünler bozuldu yani tüylendi mağazaya gittim ürünü gösterdim dediler inceleyeceğiz bir hafta sonra telefon ettiler gel ürünü al diye dedim ne oldu dediler temizledik dedim gene tüylenirse dediler.


Kumaşından ve ipliğinden üretim hatasından tüylenmez ürün yün lif ağırlıklıdır kullanırken dış yüzeylerle kendi yüzeyi ile temas sonucu tüylenmesi olası dediler ben ürünü alırken tüylenir mi dedim katiyen tüylenmez dediler yıkama talimatında da öyle bir bulguya rastlamadım ürün satıyorlar 200 tl ye vatandaşı yanıltıyorlar ürünlerinin arkasında durmuyorlar ürün inceleme departmanı.

Emrullah 97 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; 24/12/2012 tarihinde İstanbul Forum mağazamızdan almış olduğunuz ürünleriniz ''tüylenme' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiştir. Ürün içeriği yün lif ağırlıklıdır. İç etiket bilgilerinde ürün içerisindeki lif bilgisi verilmiştir.Yün lifler doğaları gereği kullanımla birlikte dış yüzeylerle ve kendi yüzeyi ile teması sonucu tüylenmesi olası sonuçlar arasındadır. Ürünlerinizde de kullanımla birlikte oluşan tüylenme saptanmış olup tadilatı yapılarak tarafınıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön