24 Nisan 2013 #1759946

Çift Geyik Karaca Giyim Değişim Yapmıyor!

16. 03. 2013 tarihinde Ankara ACity mağazasından 58 beden Lacivert bir adet takım elbise aldım. Ürünü ilk giydiğimde güneşe çıktığımda bariz bir şekilde ceketle pantolon arasında ton farkının olduğunu arkadaşlar tarafından fark edildi. 30. 03. 2013 tarihinde satın aldığım mağazaya geri getirdim ve incelemeye gönderildi.


Ürün 05. 04. 2013 tarihinde mağazaya gönderilmiş değerlendirme çalışanlar tarafından açılmış olumsuz olduğu sözle tarafıma söylendi. Mağaza müdürü ben hallederim diyerek tekrar incelemeye gönderdi. 19. 04. 2013 tarihli değerlendirmede de ürünü yıkadığım ve pantolonu ceketten daha fazla kullanıldığı iftirası ile ürün tarafıma iade edildi. Önce hakem heyetine sonra adli mercilere ileteceğim.

Hüseyin 123 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Ekim 2014

    Çift Geyik Karaca Giyim den şikayetvarda herhangi bir özür dilenmediği ve yayınlanmadığı takdirde manevi tazminat davası açacağımı bildiririm.

  • Hüseyin12 Haziran 2013

    karacadan hiçbir ürün almayın rezil olursunuz paranızla. çalışanlar ukala keyfi uygulamalar memenun olan görmedim

  • Karaca Giyim Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Ankara ACity mağazamızdan almış olduğunuz ürününüz ''pantolon ve ceket arasında renk farkı' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiştir. Ürününüzün ilk incelemesinde gerekli raporuyla birlikte size red cevabıyla dönüş yapılmıştır. Ürün 2.kez ürün inceleme departmanına gelmiş olup üründe su ile temasından kaynaklı renk farklılığı oluştuğu ve pantolonun cekete göre daha fazla giyilmiş olduğu tespit edilmiştir.Ayrıca pantolon kemer kısmında ve ağ kısmında oluşan sökülmeler tarafımızca yapılan tadilatla giderilerek tarafınıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön