15 Temmuz 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Defolu Takımı Kullanıcı Hatası Diye Gönderdiler!

Çift Geyik Karaca Giyim Fatih şubesinden aldığım takım elbisenin ceketinin arkasındaki defoyu eve gelince farkettik. Gebze Center' da ki şubeden 0012853 numaralı Ürün İnceleme Formuyla merkeze gönderdiler ve kullanıcı hatası diye geri geldi.


Kabul etmeyip tekrar geri gönderdik ancak bir şey değişmedi. Benzer problemi başka bir firmada'da yaşamıştım aynen değiştirerek birde gömlek hediye etmişlerdi. Sanırım kurumsallık farkı burada ortaya çıkıyor.

Abdurrahman 101 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman22 Nisan 2014

    Evet takım elbisem inceleme için bir yerlere gidip geldi. Ancak kılıfta olan ürüne benim hasar verme ihtimalim yok. Ya tadilat esnasında yada taşıma esnasında hasarlanmış olabilir. Ancak yeterince titiz incelenmemiş olacakki bana sadece kullanıcı hatası olarak geri dönüldü. Kullanıcı hiç kullanmadığı ürünü nasıl hatalı kullanabilir.

  • Karaca Giyim Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz ; 02/06/2013 tarihinde Fatih mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün 19/06/2013 tarihinde ' ceket arka kısımda hata ' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürünün kontrolleri ürün inceleme ekibimizce yapılmış olup üründe hiç bir problem gözlemlenmemiştir. Üründe problem olmaması sebebiyle ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan 28/06/2013 tarihinde Gebze mağazamıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön