02 Mayıs 2013 #1775403

Çift Geyik Karaca Giyim Ayıplı Malı Müşterisine Satmıştır!

Karaca firmasının Metroport mağazasından 15.04.2013 tarihinde 6132130011348 barkod numaralı mavi renkli mont satın alınmıştır. Fakat ürünü ile ilgili işçilik hataları mevcuttur, mağaza ayıplı ürünü uyarmadan satmıştır.


Bu durumda 02.05.2013 tarihinde mağazaya gidilerek ilgili ürünün iadesi talep edilmesine rağmen, mağaza müdürü hanımefendi şirketlerinde sadece değişimin olanak dahilinde olduğunu, para iadesinin yapılamayacağını belirtmiştir.


Faturada da görüleceği gibi hem iade hem de değişimin mümkün olduğu alt kısmında belirtilmiştir. Buna rağmen firma iadeyi kabul etmemektedir. Konuyla ilgili derhal fiyat iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Gökhan 102 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Metroport mağazamızdan satın almış olduğunuz mont'unuzun söylediğiniz gibi defolu olup olmadığı kontrolü yapılmak üzere ürünün merkez ürün inceleme departmanı tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Ürün inceleme departmanına gelerek incelendikten sonra tarafınıza sonuç bilgisi yasal süre içerisinde verilecektir. Bu konu ile ilgili bu sabah müşteri hizmetleri departmanından arkadaşlarımızla telefonla görüştüğünüzde de aynı bilgi verilmiştir. Siz de ürünü göndereceğinizi belirtmiştiniz. Montunuz merkez ürün inceleme departmanına geldikten sonra tarafınıza konu hakkında bilgi verilecektir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön