07 Mayıs 2013 #1782910

Çift Geyik Karaca Giyim Ayıplı Mal!

Çift geyik karacanın bursa kent meydanındaki şubesinden ayıplı mal sattılar bana. Normalde ayıplı mallarda üzerinde ayıplı mal yazması gerekirken mağazadakiler malın ayıplı olduğu yönünde bir bildirim yapmadılar ve normal malmış gibi satın aldım.


Malın ayıplı olduğunu anladığımda iade etmek istediğimde iade alamıyoruz ama sorunu gideririz dediler. sorunu gidermiş gibi yaptılar ama gidermediler. bir ay sonra yine aynı sorunla karşılaştım. . verdiğim her kuruş helal olmasın. inşallah tez zamanda iflas edersiniz.

Serdar 58 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; bahsetmiş olduğunuz gibi herhangi bir defolu ürün ne Bursa Kent Meydanı mağazamızda ne de başka bir sezon mağazasında satışı yapılmamaktadır. Defolu ürünlerin üzerinde defolu kartı ile defolu olan kısım belirtilerek ve işaretlenerek yılda bir kez tek bir mağazada satışı gerçekleştirilmektedir. Bursa Kent Meydanı mağazamızdan 08/06/2012 tarihinde satın almış olduğunuz takım elbiseniz '' elyaf çıkması '' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve kol astarları değiştirilerek sorun giderilmiş ve tarafınıza gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön