17 Ekim 2016

Karaca Giyim Ürün İnceleme Heyeti...

Bir etkinlikte giymek üzere takım elbise almam icap etti. Aldım iki tane, pantolon ölçüleri alındı. Bir gün sonra alabilirsiniz dendi. Ödemesini yaptım ve gittim. Bir sonraki günün sabahı başka bir ilçeye yola çıkmadan önce takım elbiseyi mağazadan kılıfının içerisinde aldım, arabanın bagajına koydum ve yola çıktım. Etkinlik yerine vardım, ilk kez giydim takım elbiseyi ve giydikten beş dakika sonra kuzenim kolumdaki tırnak genişliğindeki yırtığı fark etti.

Bir gün sonra aldığım mağazaya götürdüm ve durumu bildirdim. Bir ay sonra ürün inceleme heyetinden gelen cevap yırtığın kullanıcı hatası olduğu şeklindeydi. Ücreti tarafımdan karşılanarak onarılması ricam bile geri çevrildi. Ne bu heyet yırtığın benden kaynaklı olduğunu ispat edebilir ne de ben mağazadan kaynaklandığını ispat edebilirim. Şu an kesin olan tek şey parasını verdiğim ürünü kullanamadığım.

Furkan 387 Okunma

Cevaplar

  • Furkan21 Ekim 2016

    Karaca Giyim kendisi hakkında Sikayetvar.com'dan yapılan bir şikayete en son ne zaman cevap vermiş diye merak ettim. 30.03.2016. Evet. En az 6 ay önce. O zamanlarda da yine bu muhterem heyetin astığı astık kestiği kestikmiş. Heyetin verdiği kararlar "net kararlar"mışmış. Aksi asla ve kat'a mümkün değilmiş, şeklinde devam etmiş yardımsever müşteri temsilcisi. Madem kararları bu kadar "net" olabilen bir heyet var, neden Karaca Giyim'de vakit kaybediyor bunlar? Dedektif olsunlar, terörle mücadele etsinler, FBI'da CIA'de falan çalışsınlar, çok daha faydalı olurlar insanlığa. Sanki sattıkları her ürününün imalat öncesinde ve sonrasında 7/24 kesintisiz görüntü kaydını alıyorlar ve olası durumlarda da bütün görüntüyü izleyip "net" kararlar veriyorlar. Çok mu büyütmüşüm Karaca'yı gözümde ne, normalde büyük firmalar müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ama bunlar sadece müşterinin cüzdanına çalışıyorlar!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön