Karaca Giyim Ürün Değişimi Yapılmadı.

Sevnur K. |

04.01.2015 tarihinde yenibosna Karaca Giyim'den 2 adet yün triko satın aldık. İlgili personellerin bize yün kazak ile ilgili bilgi vermemesine rağmen triko içinde yazan yıkama talimatına göre makinede yıkadım ve trikolar çekmiş bir vaziyette gördüm. 17.01.2015 tarihinde aldığım yere geri götürdüm değişimini istedim.

27.01.2015 tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşmemizi istediler aradım ve bana dedikleri ürünü soğuk suda ve elde yıkamam gerektiğin değişimin yapılmayacağını söylediler. 200 TL verip bir kere giyeceksek karacayı seçmemizin ne anlamı kalır?
Lütfen Karaca Giyim insanları böyle mağdur etme markanın arkasında dur ve değişimlerimizi yap. Müşterilerini memnun et.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  10:47

  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili Teknik bir nedenden ötürü zamanında cevaplayamadığımız için özür dileriz. Marka olarak müşteri memnuniyetine olan inancımız gereği şikayetlere geriye dönük de inceleme yaparak bilgi vermeye çalışıyoruz.Tarafımıza, ‘‘çekme ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır.Ürün %100 yün lif içermektedir ve yün lifli ürünlerin soğuk su ile elde yıkanması gerekmektedir. Ürün etiketinde de soğuk suda elde yıkanması gerektiği belirtilmiş,fakat bu üründe yüksek ısıda makinede yıkama yapıldığı saptanmıştır.Bu sebepten yün liflerde keçeleşme ile çekme oluşmuştur Üretim kaynaklı problem gözlemlenmediği için ürün tarafınıza gönderilmiştir.

  İyi Günler Dileriz.

  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri hizmetleri Departmanı
  444 75 72